Reimagine the Future Workplace
Datum
30 september 2025
Locatie
PwC Experience Center, Culliganlaan 5
1831 Machelen
Reimagine the Future Workplace: a unified approach to employee experience
De rollen van hr en facility management zijn alsmaar meer in elkaar verweven. Terwijl hr zich richt op het welzijn en de ontwikkeling van medewerkers, speelt facility management een cruciale rol in het creëren van een werkomgeving die productiviteit, comfort en een positieve bedrijfscultuur bevordert. Daarom slaan HRmagazine en IFMA Belgium de handen in elkaar om een uniek event te organiseren waarin beide disciplines centraal staan.
Het toekomstige kantoor moet de medewerkersbetrokkenheid & kennisdeling centraal stellen door een omgeving te creëren die zowel fysiek als virtueel de interactie en samenwerking bevordert. Een aangepaste werkomgeving kan medewerkers motiveren en helpen zich meer verbonden te voelen met hun team en organisatie, wat de algehele betrokkenheid vergroot, ongeacht de locatie van de medewerker.
Daarnaast is flexibiliteit een cruciaal element in de employee experience. Hybride werkmodellen stellen medewerkers in staat om te kiezen waar en wanneer ze werken, terwijl de fysieke kantooromgeving ruimtes biedt die samenwerking en kennisdeling stimuleren.
Ten slotte spelen gezondheid en welzijn een steeds grotere rol. Werkruimtes moeten niet alleen functioneel zijn, maar ook bijdragen aan het fysieke en mentale welzijn van medewerkers. Ergonomische kantooropstellingen, toegang tot ontspanningsruimtes en technologieën die mentaal welzijn ondersteunen, zijn essentieel voor het creëren van een gezonde, productieve werkomgeving.
Sprekers
Elien Verheye
HOST
Elien Verheye is een creatieve strateeg en verhalenverteller met een scherp oog voor maatschappelijke relevantie en menselijke nuance. Als hoofdredacteur van HRmagazine & FDmagazine brengt ze impactvolle ideeën tot leven via content, campagnes en community. Elien verbindt thema’s die vaak als complex of ongemakkelijk worden ervaren en vertaalt moeilijke en abstracte insteken naar boeiende verhalen.
Anton Maes
HOST
Anton Maes is organisatiepsycholoog en expert in changemanagement, communicatie en werkplekstrategie: het ontwikkelen van werkomgevingen op maat van de gewenste cultuur en strategie van een organisatie. Hij ontwikkelde de afgelopen jaren werkplekconcepten op maat voor zowel (middel)grote ondernemingen als voor de overheid. Hij richt hij zich op het begrijpen en bijsturen van het gedrag van gebruikers.
Eva De Vries
Partner HR Technology PwC
Jonas De Kerf
Onderzoeker KU Leuven
Stel je voor dat je volledig opgaat in een werktaak, waarbij niets anders ertoe doet en de tijd lijkt te verdwijnen - totdat de ervaring verdwijnt. Je hebt net een ervaring meegemaakt die bekend staat als ‘Flow’.
Tijdens deze keynote presenteert Jonas De Kerf, onderzoeker aan de KU Leuven en Open Universiteit in Nederland, de meest recente en wetenschappelijke inzichten over het ervaren van flow tijdens ons werk. Je zal niet alleen te weten komen hoe flow werknemers hun welzijn en productiviteit kan boosten, maar ook wat organisaties en leidinggevenden kunnen doen om flow te stimuleren op de werkvloer.
Stijn Ceulen
Head of Facility Management & Document Center bij Luminus
Als Head of Facility Management & Document Center bij Luminus en lid van het HR-departement – stuurt Stijn Ceulen mensen en projecten aan met oog voor detail, efficiëntie en impact. Met een passie voor duurzame gebouwen, sterke teams en efficiënte processen zorgt hij voor een werkomgeving waarin mensen zich goed voelen en kunnen groeien.
Sven Nicolai
Manager Facilities VITO
Sven Nicolai is Manager Facilities bij VITO, een toonaangevende onderzoeksinstelling in België. Zijn doel is het ondersteunen van onderzoek en uiteraard ook de onderzoekers. Zijn passie voor technologie speelt een cruciale rol in het bevorderen van innovatieve onderzoeksoplossingen en het optimaliseren van faciliteiten om wetenschappelijk onderzoek mogelijk te maken. Hij is dan ook continu op zoek om die omgeving beter te maken en één van de grote VITO projecten waar dit vandaag tot in uiting komt is de constructie van het EARTH laboratorium gebouw in Mol.
Pieter-Jan Haest
Projectleider VITO EARTH
Pieter-Jan Haest is de projectleider voor het VITO EARTH gebouw. Na een opleiding als Burgerlijk Ingenieur ging hij aan de slag gegaan bij een toonaangevende Belgische aannemer. Hij heeft een uitgebreide expertise in uitdagende projecten in infrastructuur en gebouwen, in binnen- en buitenland. Het huidige EARTH project behelst het design tot en met oplevering van een state-of-the-art labo ter waarde van € 65 miljoen.
Programma
Donderdag 30 september 2025
12h15
Welkom met broodjeslunch
13h00
Eva De Vries - PwC
13h25
Jonas De Kerf - KU Leuven
13h50
Paneldebat
14h15
Koffiepauze
14h45
Stijn Ceulen - Luminus
15h10
Sven Nicolai & Pieter-Jan Haest - VITO
15h35
Paneldebat
16h00
Experience Tour
16h30
Netwerkdrink
Partners
Boek je tickets nu
Dit event is voorbehouden voor facility managers & hr-professionals. Deelname is gratis.
Bij inschrijving ga je ermee akkoord dat jouw contactgegevens gedeeld worden met de partners van dit event.
Let op! Vanwege de gemaakte voorbereidingen en kosten voor catering, rekenen wij een no-show fee aan van €70 voor deelnemers die niet komen opdagen zonder tijdige afmelding. We begrijpen dat er soms onvoorziene omstandigheden zijn, maar we willen graag de gemaakte kosten dekken.