HRmagazine
17 mei 2026

Mentaal welzijn op het werk

Vaak worden psychische problemen op het werk simplistisch afgewimpeld met een vitaliteitsplan. Dagelijks x aantal stappen en een bakje fruit lossen de problemen wel op.

Vaak worden psychische problemen op het werk simplistisch afgewimpeld met een vitaliteitsplan. Dagelijks x aantal stappen en een bakje fruit lossen de problemen wel op. Deze misvatting benadrukt de behoefte aan een nieuwe, frisse aanpak.

Rechargen dus, en dat moet volgens Hidde de Vries van Recharge Company overal kunnen gebeuren, zowel thuis als op het werk. Het brein ademruimte gunnen om alles op een rijtje te zetten en te verwerken.

Ook Livia Mensah van Cigna, een bedrijf dat wereldwijd inzet op gezondheidsoplossingen gaat hiermee aan de slag.

Aanvaard aub statistieken, marketing cookies to om deze video te bekijken.

25K

Volg ons op Linkedin en sluit je gratis aan bij de grootste HR-community van België.

Trusted partners

Een selectie uit onze Premium Partners.

Rubrieken

Over HRmagazine

Externe links

Volg ons op socials

Published by

Nieuwe Media Groep logo