Nog meer leesplezier met een extra magazine -HRmagazine - jan/feb 2026
Home / HRboutique / Nog meer leesplezier met een extra magazine -HRmagazine - jan/feb 2026
Wil je een extra exemplaar van HRmagazine ontvangen? Dat kan!
Of je nu een editie wil bijhouden, inkaderen, delen met collega’s of gebruiken tijdens meetings en events, met een bijkomende print haal je het maximale uit elke publicatie.
Een extra exemplaar is ideaal om:
- collega’s of je team te laten meelezen
- je artikel of bijdrage extra zichtbaarheid te geven
- klanten of partners te inspireren
- een tastbare herinnering te bewaren
HRmagazine blijft een sterk en professioneel medium dat je makkelijk doorgeeft en opnieuw vastneemt. Zo blijft de inhoud langer leven, ook buiten het oorspronkelijke bereik.
Welkom in 2026, een jaar vol verandering voor HR. Wendbaarheid, menselijke verbondenheid en duurzame groei staan centraal, met trends zoals gepersonaliseerde employee journeys, skills-based werken, AI-integratie en adaptief leiderschap.
Ook HRmagazine vernieuwt. Met HRBoutique lanceren we een select platform voor inzichten en inspiratie op maat van HR-professionals. Daarnaast komt er HRtech Unfolded, een uitgebreid event dat duidelijkheid brengt in het snelgroeiende HR-techlandschap.
In deze editie ontdek je hoe je deze trends concreet toepast, lees je het verhaal van Dominique Dehaene (Special Olympics) en krijg je inzichten rond bedrijfscultuur van Guido Everaert.
Bestel eenvoudig een extra exemplaar via HRboutique en ontvang HRmagazine rechtstreeks bij jou op kantoor. De bestellingen worden steeds op dinsdag verstuurd per post.