HRmagazine
11 april 2026
Zoeken
Nieuwsbrief
Word member

HRupdate 23 juni - Hoeveel diversiteit kan uw organisatie aan?

Foto

Jeroen Los

Wat worden uw prioriteiten? Medewerkers vinden uiteraard. En wie u vindt, houdt u maar beter gelukkig, gezond en natuurlijk ook nog: productief.

U zal daarvoor wat creatiever moeten selecteren en werven. Voor de snel inzetbare witte raaf wordt de arbeidsmarkt te schraal. Uw strategie wordt er een die Dirk Buyens omschrijft als een dynamische competentiestrategie: probeer medewerkers te vinden die zullen willen leren op het moment dat ze de nood voelen om nieuwe vaardigheden te verwerven. Zo vermijdt u dure en onproductieve investeringen in opleidingen.

Verder gaat u op zoek naar flexibele oplossingen op maat van uw organisatie, bijvoorbeeld op het vlak van hybride werken.

Wie a zegt, moet b zeggen. Wie diverser werft, zal die diversiteit ook moeten managen. Die staat (nog) niet érg hoog op de lijst van prioriteiten in de HR Barometer; wij durven te denken dat organisaties de komende jaren zullen moeten ervaren hoeveel flexibiliteit en diversiteit de organisatie(cultuur) aan kan.

.

Onze inspiratie deze week

25K

Volg ons op Linkedin en sluit je gratis aan bij de grootste HR-community van België.

Trusted partners

Een selectie uit onze Premium Partners.

Rubrieken

Over HRmagazine

Externe links

Volg ons op socials

Published by

Nieuwe Media Groep logo